Чечельницький вісник
 

Чечельниччина

03 Квітня, 2020 р., 13:48
За  ініціативи народного депутата Геннадія Вацака Чечельницький селищний голова Світлана Палісіка передала до лікарень первинного і вторинного рівнів району 1000 масок індивідуального захисту для працівників закладів. 
03 Квітня, 2020 р., 13:25
Рівно рік тому продукція ТМ «Villa Milk» вперше з’явилася у торговельній мережі Вінниччини. На сьогодні продукція компанії реалізується у понад 110-ти супермаркетах Вінницької області та майже у двох десятках магазинів Києва.
03 Квітня, 2020 р., 13:09
В Ольгополі відбувається одна з найбільш яскравих і очікуваних подій весни, яка зачаровує жителів та гостей села - почали розквітати магнолії.
02 Квітня, 2020 р., 10:39
Ліси Чечельницького району –  це те, що нам передається з діда-прадіда. Але дехто не хоче жити у мирі з природою!
23 Березня, 2020 р., 18:44
Слава Ісусу Христу! Дорогі парафіяни! Ціле людство переживає зараз надзвичайно складне випробування, яке пов'язане з коронавірусом.
22 Березня, 2020 р., 12:16
Сьогодні зранку, 22 березня, у Чечельнику на набережній р. Савранка, яка поступово облаштовується, викрали сім туй. Куди ж ти їх тягнув, крадію? Земелька з видертих рослин потягнула у бік вул. Набережна (Першотравнева). Поліцією вже зафіксовано склад злочину.
21 Березня, 2020 р., 06:52
Діти дошкільного і середнього віку повинні залишатись з дорослими Якщо йдеться про дитину дошкільного віку, то вона не може залишатися наодинці. Дитину середнього шкільного віку не може доглядати молодший за віком, адже у них  ще не сформована відповідальність та їх увага може відволікатися на якусь забавку і буде втрачено контроль за малечею. Взагалі, малих дітей небезпечно залишати самих. Їм в будь-який момент може стати нудно – і тоді вони беруться до якихось заборонених предметів чи занять. Якщо батьки не мають змоги залишатись вдома з дітьми, потрібно із проханням звернутися до дорослої  людини з числа рідних, чи знайомих, яка могла б доглянути дитину. Один із варіантів можливий такий, що батьки домовляються між собою збирати декількох дітей разом і доглядати їх по черзі. Перевірте дітей на відповідальність і залиште їм цікаві завдання
20 Березня, 2020 р., 13:31
20 березня, в обідню пору, людей у центрі Чечельницького району менше, ніж зазвичай у подібний день. Працюють аптеки, продуктові магазини, магазини побутової хімії, пошта та інші життєво необхідні заклади. Усі товари і продукти є, та постійно завозяться, більшість перевізників у масках. 

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування: Чи передплачуєте Ви друковане видання "Чечельницький вісник"?

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано