Чечельницький вісник
 

Оголошення про святкові Богослужіння у храмі Святого Йосипа Обручника Санктуарію Матері Божої Чечельницької

Дата: 23.12.2019 14:27
Кількість переглядів: 180

Парафіяльні оголошення

ЧЕЧЕЛЬНИК

IV НЕДІЛЯ АДВЕНТУ

Порядок Св. Месс на цьому тижні.

23-29 грудня

Понеділок: Служба Божа о год. 9°°;

   Вівторок: Вігілія Різдва Господнього. Нагадуємо, що у відповідності зі стародавньою традицією 24 грудня є пісним днем. Усі вірні, що досягли віку 14 років, мають цього дня утримуватись від споживання м’яса, а для людей у віці від 18 до 60 років (якщо нема медичних протипоказань) є обов’язок суворого посту, тобто – одне споживання їжі досита та два легких перекуси впродовж дня.

Свята вечеря та вігілійний вечір – це час чування, що має глибокий релігійний характер! У зв’язку з цим неприпустимо, щоб на вігілійних столах, поруч з освяченим оплатком, з’явився будь-який алкоголь. Просимо про це пам’ятати.

Служба Пастирів - о год. 21°°;

Середа: Урочистість Різдва Христового Служба Божа о год. 10³°;

Четвер: Свято св. Стефана, Першого Мученика, Служби Божі о годинах 9°° і 17³°; - після Служб Божих відбудеться благословення вівса на честь св. Стефана.

Пятниця: Свято св. Йоана Апостола Служба Божа о год. 17³°; - цього дня згідно зі старовинним звичаєм, відбувається освячення вина ( і тільки вина!) на спомин отруєного келиха вина, що його подали Апостолу, а він, поблагословивши його випив без шкоди для себе. Також цього дня, хоча це й п’ятниця, нема посту з огляду на Октаву Христового Різдва.                                                                                                    

Субота: Свято Святих Невинних Немовлят, Мучеників – дітей, котрих Ірод наказав знищити, сподіваючись, разом з ними вбити і Новонародженного Ісуса. Цього дня особливо  прагнемо перепросити за гріх абортів, адже в наш час так багато новочасних «іродів» вбиває невинних дітей ще в лоні їхніх матерів. Служба Божа о год 9°°;

Неділя: Свято святого Сімейства: Ісуса, Марії та Йосипа о год. 10°° Виставлення Пресвятих Дарів, молитва на св. Розарію за мир в нашій Україні. І під час Служби Божої о год. 10³° подружжя нашої парафії відновлять власні шлюбні обітниці та отримають спеціальне благословення.

 1. Пригадуємо, що в нашій Церкві в Україні ще триває Акція «Різдвяна Допомога Дітям»    яка спрямована на допомогу потребуючим дітям нашої парафії або іншим потребуючим дітям, мета акції полягає в зібрані пожертв на допомогу потребуючим дітям, а не лише в придбані свічки: свічка є лише символом та пам’яткою про участь у благодійній акції, таку різдвяну свічку можна придбати в нашій захристії. Щиро дякуємо всім тим, хто став учасником даної акції і  благодійником для потребуючих дітей.
 2. Дорогі парафіяни, при виході з нашого храму є «Скринька св. Миколая», тому звертаємося до Вас і до всіх небайдужих з великим проханням про фінансову допомогу, щоб ми могли подарувати нашим дітям свято. Всім жертводавцям заздалегідь складаємо щиру подяку.
 3. В нашій сакристії можна придбати: календарі та оплатки до вігілійного столу. Сердечно запрошуємо відвідати наш кіоск.
 4. Дорогі батьки хочемо запропонувати Вам підписку на дитячі журнали «Водограй» для дітей від 7 до 12 років і «Водограйчик» для дітей від 3 до 7років ціна журналів 170 гривень на рік. Журнали виходять 10 місяців на рік, крім липня і серпня. Подати заявку можна в нашій захристії, для цього потрібно подати назву журнала, який би ви хотіли виписати, Ваше прізвище, номер телефона і адрес проживання. Журнал дуже цікавий і придатний для релігійного виховування Вашої дитини.
 5. Католицький телеканал EWTN та телеканали UA:Перший, 5 у співпраці з Католицьким Медіа-Центром транслюватимуть НАЖИВО Різдвяні Богослужіння під проводом Святішого Отця Папи Франциска.

  24 грудня о 22:30 - Пастирка під проводом Святішого Отця Франциска в базиліці св. Петра.
  25 грудня о 13:00 - різдвяне привітання й Апостольське благословення для Риму й цілого світу «Urbi et Orbi» Святішого Отця Франциска з площі св. Петра у Римі. Сердечно запрошуємо до перегляду цих програм.
 6. Від усього серця прагнемо подякувати нашим чоловікам за привезення ялинок з лісу і заготовці дров на зиму, спільнотам парафіяльним і третьому ордену за прибирання і наведення порядку біля нашої святині, діткам за прикрасу ялинок сердушками які були зроблені ними  самостійно, молоді в декоруванню вертепу і нашої святині  і кожному хто приклав свої зусилля для краси нашого храму, нехай маленький Ісус своєю долонькою поблагословить.
 7.  Прибирання в храмі цього тижня мають: Бабенко Михайло, Коломієць Євгенія та Марунич.
 8. Вітаємо усіх тих які в цьому тижні обходитимуть свої Дні народження та іменини. Нехай Бог Вам уділяє рясних благодатей. Бажаємо гарної неділі і позитивного настрою і радісного святкування Різдва Христового.

 

ХРИСТОС СЯ РОЖДАЄ!

СЛАВІМО ЙОГО.

 

 


« повернутися

Вхід для адміністратора