Чечельницький вісник
 

Працівники поліції Чечельницького району бажають гарних та безпечних свят та закликають дотримуватись правил безпечної поведінки та привчати до цього дітей

Дата: 28.12.2019 19:13
Кількість переглядів: 415

Поліція закликає батьків подбати про безпеку дітей під час зимових канікул та святкування новорічних свят.

Працівники Чечельницького відділення поліції звертаються до батьків та дітей з проханням дотримуватись правил безпечної поведінки, аби новорічно-різдвяні свята та зимові канікули пройшли в гарному настрої та з міцним здоров’ям.

Працівники поліції закликають дорослих бути уважнішими та провести роз’яснювальну роботу з дітьми щодо дорожньо-транспортного травматизму, дотримання правил поведінки на льоду, воді, катках, біля ялинок, протипожежної безпеки та випадків побутового травматизму.

На канікулах діти залишаються без достатнього нагляду дорослих та багато часу проводять на вулиці. Для своєчасного попередження можливих нещасних випадків на льоду нагадайте їм, що не можна кататись на ковзанах і санчатах, якщо не відома товщина льоду, підходити близько до ополонок та проталин. Якщо провалилися під лід, необхідно миттєво розставити руки в сторони для того, щоб утримати себе на поверхні та голосно кликати на допомогу, намагатися упертися ногами в дрібки льоду позаду і самостійно вибратися з небезпечного місця.

Зважаючи на те, що зазвичай під час Новорічних святкувань стрімко зростає кількість пожеж, які виникають внаслідок порушення правил пожежної безпеки при користуванні піротехнічними виробами, поліцейські звертається до батьків з проханням роз’яснити дітям, що використання петард, ракет, феєрверків та інших піротехнічних виробів категорично забороняється без нагляду дорослих та батьків.

Крім того, заборонено: розбирати, ремонтувати піротехнічні вироби, а також використовувати не за призначенням, запускати піротехнічні вироби з рук (крім хлопавок), нахилятися над виробом під час запуску, направляти або кидати піротехнічний виріб у бік людей, ударяти по них будь-якими предметами, кидати приведені в дію побутові піротехнічні вироби під ноги перехожих з вікон та балконів, здійснювати феєрверки з дахів, запускати піротехнічні вироби з видимими механічними пошкодженнями та застосовувати до піротехнічних виробів механічні навантаження, залишати побутові піротехнічні вироби без догляду, використовувати побутові піротехнічні вироби особам, які знаходяться у нетверезому стані, використовувати піротехнічні вироби, які створюють світлові та шумові ефекти, на відстані ближче 100 м від лікарень, церков, дитячих установ, шкіл, будинків престарілих та інших громадських споруд та будинків, проводити запуск виробів при сильному вітрі, уникати можливості випадкового спрацювання піротехнічних виробів унаслідок використання відкритого вогню, куріння, дії нагрівальних приладів.

         Кожному учаснику дорожнього руху варто пам’ятати, що особиста дисциплінованість, повага до інших учасників руху та неухильне дотримання правил дорожнього руху, є запорукою збереження власного здоров’я та попередження ймовірних неприємних наслідків. Аби запобігти дорожньо-транспортним пригодам необхідно бути дуже уважними та дбати про технічний стан своєї машини. Пам’ятайте про паси безпеки, оскільки у випадку аварії вони можуть ваше врятувати життя. Рухаючись у зимовий час засніженими або вкритими льодом дорогами, слід користуватися зимовими шинами, які мають значно глибші протектори й забезпечують краще зчеплення з полотном дороги. Водії, які вирушають в дорогу повинні мати необхідний запас палива, теплий одяг, термос з гарячим напоєм та зарядний пристрій для мобільного телефону, щоб в разі необхідності зателефонувати до поліції чи рятувальної служби.

Працівники поліції бажають Вам гарних та безпечних свят та закликають дотримуватись правил безпечної поведінки та привчати до цього дітей.


« повернутися

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування