Чечельницький вісник
 

Тренер СК «Сапсан» несе службу у судовій охороні

Дата: 04.01.2020 16:49
Кількість переглядів: 879

Здавалося б, коли часто згадуєш у публікаціях одну і ту ж саму людину, то вже й додати нічого. Як мовиться: писано-переписано. Всі ми добре знаємо тренера спортивного клубу «Сапсан» Дмитра Таранця. Писали про нього, писали про спортсменів, писали про їх досягнення. І ось, знову новина: Дмитро Миколайович опановує чергову сходинку свого життя – службу у Територіальному управлінні Служби судової охорони у Вінницькій області.

«Як гадаєте, чи можливо одночасно віддаватися серйозній роботі та приділяти вдосталь часу своєму захопленню? Співробітник 3 взводу, 2 підрозділу Територіального управління Служби судової охорони у Вінницькій області Дмитро Таранець на власному прикладі доводить, що можливо!
У вільний від виконання службових обов’язків час він займається рукопашним боєм та навіть навчає бійцівському мистецтву інших. Захоплюватись цим видом спорту почав ще у 2007 році у Львові, на першому курсі навчання у Львівському Національному лісотехнічному університеті, де йому пощастило тренуватись у чотириразового чемпіона України та рукопашного бою серед співробітників МВС - Третьякова Олексія Володимировича. Завдячуючи настановам тренера, власній працездатності й наполегливості Дмитро, ще навчаючись, досяг значних спортивних успіхів, зумівши стати триразовим чемпіоном Львівської області та бронзовим призером Чемпіонату України з рукопашного бою. За досягнуті результати йому присвоєно спортивний розряд кандидата у майстри спорту з рукопашного бою.
У 2014 році Дмитро вступив до Львівського університету фізичного виховання за напрямком спорт і тренерська діяльність, для здобуття 2-ї вищої освіти, а в жовтні 2014 року в смт Чечельник створив громадську організацію спортивний клуб  «Сапсан» та почав тренувати інших.
Наразі в СК «Сапсан» займаються близька 70-ти дітей, тренування проводяться стабільно, три рази на тиждень. Найкращі учні беруть участь у змаганнях різних рівнів: обласні турніри, чемпіонати області, України, світу. Спортсмени-рукопашники пробують свої сили і в інших видах спорту - Ушу, кікбоксинг, бойове самбо, змішані єдиноборства, панкратіон.
За 5 років плідної праці «Сапсан» підготував 2 КМС з рукопашного бою, 17 чемпіонів України з рукопашного бою - віком від 11 до 17 років, 7 чемпіонів України з Ушу (саньда)  та велику кількість чемпіонів області з рукопашного бою, ушу, бойового самбо, змішаних єдиноборств.
В серпні 2019 року вихованець клубу Олександр Соловей переміг на чемпіонаті світу зі змішаних єдиноборств серед дітей в Італії (Рим), у віковій категорії 15 років, ваговій 85+ кг.

Дмитро нещодавно розпочав свою службу в Територіальному управлінні, але продовжує віддавати свої знання і досвід іншим, власним прикладом пропагує заняття спортом й виховує нових чемпіонів. Територіальне управління Служби у Вінницькій області пишається спортивними досягненнями Дмитра, вдячне за його безкорисну тренерську роботу та поширенню здорового способу життя серед молоді. Досягнення Дмитра, його репутація є взірцем для інших співробітників Територіального управління та сприяють становленню Служби, популяризації й зміцненню її авторитету серед громадян», - написано на сторінці у Фейсбук Територіального управління.

Фото із соцмережі

 


« повернутися

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування