Чечельницький вісник
 

Українці зможуть користуватися Інтернетом під час польоту в літаку

Дата: 17.01.2020 06:34
Кількість переглядів: 288

Українці зможуть користуватися Інтернетом під час польоту в літакуУряд забезпечив можливість підключення до мережі Інтернет під час польоту в літаку на всіх етапах: від посадки до висадки. Відповідне рішення Кабінет Міністрів ухвалив на засіданні.

Крім того, розширений діапазон для мобільного зв’язку. "Це важливий крок до появи якісного інтернету в маленьких селах та віддалених регіонах”, - зазначив Прем'єр-міністр України Олексій Гончарук. 

Глава Уряду додав, що ухвалене й важливе антикорупційне рішення в цьому напрямі: віднині частоти, призначені для 5G, будуть розподілятися між операторами виключно через відкриті тендери.

Як підключитися до Wi-Fi в літаку

Перш ніж підключатися до мережі в літаку, зробіть наступне:

  • відключите автоматичне оновлення програм і додатків;
  • вимкніть синхронізацію даних;
  • вимкніть автоматичне відтворення відео і gif-зображень;
  • встановіть та налаштуйте фаєрвол для контролю з'єднання і трафіку.

Wi-Fi не входить у вартість квитка на літак, важливо пам'ятати про це. Оплатити його попросять безготівкою заздалегідь або на борту літака (умови різняться в авіакомпаніях). Коли ви сядете, Wi-Fi буде відключений, а з вашого рахунку спишуть суму згідно з тарифами. Тарифний план, скільки ви використовували МБ і часу в мережі буде зафіксовано в повідомленні про оплату.

Зазначимо: Ціни на Wi-Fi в авіалайнері може залежати від конкретної компанії і того, в якому літаку вам належить подорожувати. 


« повернутися

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування