Чечельницький вісник
 

«Villa Milk» отримала сертифікат міжнародного зразка

Дата: 24.01.2020 08:08
Кількість переглядів: 382

Компанія «Villa Milk» отримала сертифікат міжнародного зразка з безпечності харчових продуктів, повідомляється на сайті «Villa Milk».

Міжнародний аудит на відповідність власної продукції вимогам системи менеджменту безпечності харчових продуктів ISO 22000:2018 успішно пройшла компанія «Villa Milk».

Зазначається, що молокопереробний комплекс кілька разів відвідували незалежні аудитори. Вони вивчали виробничий та технологічні процеси, ознайомлювалися з результатами досліджень готової продукції. За результатами аудитів, вони оцінювали підприємство за кількома позиціями. Серед них: орієнтація на клієнта, лідерство, зобов’язання, процесний підхід, поліпшення і удосконалення, ухвалення обґрунтованих рішень, навіть управління взаємовідносинами.

«Контролери отримали повний доступ до досліджень та результатів аналізів, які доводять, що наш продукт не містить рослинних жирів, ГМО, чи жодних шкідливих домішок, які можуть завдати шкоди життю і здоров’ю людини. У нашому молоці немає нічого, окрім молока. І це в чергове засвідчили результати аудиту та відповідна міжнародна сертифікація, яку отримала наша компанія», – відзначив директор компанії Віталій Істратов.

Сертифікація ISO 22000:2018 є своєрідною перепусткою до співпраці з клієнтами топ-рівня, для яких критичним є отримання продукції преміум-класу.  Не виключено, що компанія «Villa Milk» шукатиме партнерів  і за кордоном, зокрема для того, щоб опановувати нові практики у виробництві натуральної молочної продукції та знайти однодумців для обміну досвідом.

Адже одне із правил компанії – не зупинятися, а розвиватися, щоб виробляти якісний, корисний і смачний молочний продукт заради здоров’я своїх споживачів.

Використано фото «Villa Milk»


« повернутися

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування