Чечельницький вісник
 

У Чечельнику відбулося підсумкове засідання спільної медичної ради

Дата: 30.01.2020 16:42
Кількість переглядів: 1933

30 січня відбулося засідання спільної медичної ради КНП «Чечельницька ЦРЛ» та КНП «Чечельницький ЦПМСД».

У роботі засідання взяли участь головні лікарі Сергій Могила та Віктор Коваль, запрошені – перший заступник голови РДА Віталій Савчук та голова районної ради Сергій П'яніщук.

Медичні працівники підсумували роботу лікувально-профілактичних закладів охорони здоров’я району у 2019 р. 
Роботу закладів охорони здоров’я визнано задовільною. Були визначені також пріоритетні напрямки діяльності охорони здоров’я на 2020 рік та найближчу перспективу.

Звіти головних лікарів, читайте тут.

Зазначима, що співпраця з Національною службою здоров’я відкриває медичним закладам нові можливості для розвитку. З 1 квітня лікарні можуть укладати угоди з НСЗУ якщо вони відповідатимуть певним критеріям,-  пояснила заступник директора департаменту охорони здоров’я з фінансово-економічної роботи Олена Житанська. - Станом на сьогодні, всі заклади охорони здоров’я Вінницької області готові до підписання договорів з НСЗУ. Фінансування буде здійснюватись пропорційно – 60% заклад отримає глобального бюджету, а 40% заклад буде отримувати на підставі наданих пацієнтам послуг. Це буде додаткове фінансування за пролікований випадок.

Загалом Національною службою здоров’я розроблено 27 лікувальних пакетів, усі ліки, передбачені протоколом будуть повністю фінансуватись НСЗУ та є безкоштовними для пацієнтів.

Пакет медичних послуг складається з медичних послуг, до яких застосовується єдиний опис щодо специфікації послуг і до надання яких встановлюються єдині умови надання таких послуг. Також, всі послуги, що включені до пакету, будуть оплачені з використанням єдиного типу тарифу. Вимоги до медичних послуг, які будуть надаватися за Програмою медичних гарантій, розроблені для закладів (надавачів медичних послуг), які бажають укласти договір з НСЗУ. Медичні працівники, які надаватимуть медичну допомогу за Програмою медичних гарантій, повинні відповідати єдиним кваліфікаційним вимогам, встановленим чинними нормативно-правовими актами України.

Вимоги є мінімальними і лише специфікують окремі важливі для Програми медичних гарантій умови роботи надавачів за договором з НСЗУ і не є галузевими стандартами у сфері охорони здоров’я. Діяльність закладів охорони здоров’я і надалі регламентуватиметься чинним законодавством.

Вимоги до медичних послуг сформовані таким чином, що будь-який заклад, незалежно від його назви, рівня надання медичної допомоги та спеціалізації, який відповідає вимогам до надання послуг в межах Програми медичних гарантій, може укласти договір з НСЗУ на надання відповідної послуги/групи послуг.  (детальніше за посиланням:https://nszu.gov.ua/likar-2020)« повернутися

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування