Чечельницький вісник
 

Чечельниччина взяла участь в семінарі Державна програма «Доступні кредити 5-7-9%»

Дата: 27.02.2020 09:31
Кількість переглядів: 344

25 лютого в м. Вінниця відбувся регіональний семінар-презентація Державної програми «Доступні кредити 5-7-9%», організований обласною державною адміністрацією спільно з Міністерством розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України та Фондом розвитку підприємництва для підприємницьких кіл Вінниччини, у якому взяли участь перший заступник голови Чечельницької РДА Віталій Савчук, головний спеціаліст відділуЖКГ Марія Скоцеляс та приватний підприємець Олександр Дяченко.

У вітальному слові до учасників семінару голова обласної державної адміністрації Владислав Скальський зазначив, що досить тривалий час  основним аргументом, до якого апелювали представники малого і середнього підприємництва, була відсутність доступних кредитних ресурсів.

«Важливо практичними діями доводити, що держава готова впроваджувати програми, які дозволяють малому підприємництву збільшувати ресурс на розвиток бізнесу та збільшення робочих місць. Вінниччина лідирує за виданими і підтвердженими кредитами в рамках даної програми. Підприємці регіону одними із перших скористалися можливістю отримати кредит за пільговою ставкою від держави. Знаково, що перший такий кредит отримав саме вінничанин.Загалом,підприємці Вінниччини вже подали заявок на понад 155 млн гривень фінансування за даною програмою. Це - друге місце в Україні», – повідомив керівник регіону.

Голова облдержадміністрації впевнений, що одержані кредити дозволять масштабувати підприємницьку діяльність, відтак, збільшивши податкові надходження до місцевого бюджету. Адже головна місія програми – створити прямий зв’язок між бізнесом кожного окремого підприємця і розвитком території, де  він працює.

Модератором брифінгу виступила директор  Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА Світлана Василюк.

Звертаючись до журналістів, директор Офісу адміністрування проєктів міжнародного фінансового співробітництва Мінфіну України, під керівництвом якого функціонує Фонд розвитку підприємництва, Руслан Гашев зазначив, що дана програма має стати історією відповідального кредитування, коли чотири  зацікавлених сторони цієї програми – держава, платники податків, підприємці і банки – вносять певну частину відповідальності за успіх програми загалом. Він пояснив, що мета програми – зростання офіційної зайнятості та оновлення основних фондів.

«Саме тому ми не кредитуємо обігові кошти. Вважаємо, що дана програма спонукатиме до трансформації всієї економіки держави в бік приватного підприємництва»,  – зазначив він.

Як зауважив директор Офісу розвитку малого та середнього підприємництва при Мінекономіки України Андрій Слабінський, 5-7-9 – це комплексна ініціатива Уряду. Ще одне важливе завдання Прем’єр-міністра в цьому контексті – не оминути увагою жодного підприємця, чи особу, яка бажає відкрити власну справу, надавши всю необхідну  інформаційну чи організаційну підтримку.


Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)

Додати коментар


« повернутися

Коментування статті/новини

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування