Чечельницький вісник
 

Як взяти відпустку через карантин у дитячих установах

Дата: 14.03.2020 08:14
Кількість переглядів: 150

В Україні є можливість піти у відпустку на період карантину у дітей, але без збереження заробітної плати. Для цього потрібно написати заяву і надати певні документи.

Правом піти у відпустку на період карантину (до 3 квітня) можуть скористатися матері або ж інші особи, які виховують дитину до 14 років.

Право на відпустку на період оголошення карантину мають такі особи: матір,батько, бабуся, дідусь; інші родичі, які фактично доглядають за дитиною; особа, яка усиновила дитину; особа, яка взяла під опіку дитину; один з прийомних батьків; один з батьків-вихователів.

  • Які потрібні документи:

Для виходу у відпустку потрібно взяти довідки з навчальних закладів про карантин або ж можна надати роботодавцю наказ про призупинення навчального процесу. Також потрібно написати відповідну заяву.
До заяви про відпустку також потрібно додати копію свідоцтва про народження дитини і документ, який посвідчує відповідний статус працівника.
Після надання таких документів роботодавець зобов'язаний видати наказ про надання відпустки.
Якщо карантин буде продовжено, то така відпустка продовжується і надається необхідну кількість разів.
Якщо дитина старша 14 років, можна просити відпустку за сімейними обставинами не більше, ніж на 15 календарних днів на рік. Також у період карантину можна скористатися правом працювати на умовах неповного робочого часу. Це передбачає стаття 56 Кодексу законів про працю». Роботодавець зобов'язаний встановити неповний робочий час для вагітних, матерів дітей віком до 14 років або дитину інваліда 

  • Чи можна взяти лікарняний?

Звичайний лікарняний для догляду за здоровою дитиною, як кажуть юристи, не оплачується. А от якщо дитина захворіла під час карантину, то ви маєте право на оплачуваний лист непрацездатності. 
У Мінсоцполітики України кажуть, що роботодавці за рахунок власних коштів мають право встановлювати додаткові трудові та соціально-побутові пільги для працівників.
Є й альтернативні варіанти для працівника і роботодавця на період оголошення карантину:


 


« повернутися

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування