Чечельницький вісник
 

Звернення Чечельницького селищного голови Світлани Палісіки щодо коронавірусу та карантинних заходів

Дата: 18.03.2020 10:54
Кількість переглядів: 688

  • Дорогі чечельничани!

Велике прохання - з розумінням, виважено, свідомо ставитися до подій, які відбуваються сьогодні.
Певно, наша держава серйозно завинила перед Всевишнім, що на її долю випали жорстокі випробування. Але, слід пам'ятати, що Бог дає людині лише такі випробування, які вона може пережити. Тому, я переконана, що лише згуртована, свідома громада переможе всілякі негаразди, а в нашому випадку, непізнанний вірус.

Не треба паніки! Адже досвід колишніх поколінь підтверджує, що в паніці жодного розумного рішення прийняти просто неможливо.

Тому закликаю!

З метою запобігання поширенню вірусу (COVID-19), строго дотримуйтесь рекомендацій ВООЗ, МОЗ. Не треба чекати додаткових вказівок. Дійте на випередження - це дасть більше шансів уберегти людські життя. Тому, покладаючись на ухвалений Верховною Радою України законопроєкт "Про внесення змін до деяких законодавчих актів, спрямованих на запобігання виникнення і поширення коронавірусної хвороби (COVID-19)", наполегливо прошу утриматись від відвідування громадських місць, масових прогулянок в парках та скверах селища.
Компетентні спеціалісти Чечельницької селищної ради, надаватимуть консультації всім жителям з різних питань за телефонами, які є на офіційному сайті селищної ради.
Звертаю увагу підприємців!
Саме на часі пройти тест на людяність.
Не підлаштовуйте цінову політику під "шумок". У Бога немає обраних.
Нехай же будуть спроможні жителі селища, особливо найбільш вразливі, люди старшого віку, придбати необхідні харчові продукти та ліки.

І на останок...
МИ ВСЕ ПЕРЕЖИВЕМО, 
БО МИ - УКРАЇНЦІ!
У нас найбільший імунітет!


« повернутися

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування