Чечельницький вісник
 

Голова Вінницької ОДА дав роз’яснення щодо роботи блок-постів, ситуації із забезпеченням медичної галузі засобами захисту, тестами на Covid-19 та обладнанням для боротьби із недугою

Дата: 27.03.2020 06:43
Кількість переглядів: 216

Окрім інформування щодо поточної ситуації із поширення коронавірусу, голова ОДА Владислав Скальський дав відповіді на запитання, які представники ЗМІ надсилали у мережі «Facebook», - пишуть на офіційному сайті Вінницької ОДА.

Відповідаючи на питання журналістів, щодо функцій блок-постів на в’їздах-виїздах з населених пунктів та що передбачає санітарний огляд Владислав Скальський зазначив: «Наразі в Україні відновлюється такий орган, як державна санітарно-епідеміологічна служба і в подальшому її працівники також працюватимуть на блок-постах. Вони вибірково можуть перевіряти чи немає в автівках хворих з ознаками ГРВІ, або неупакованих і заборонених для продажу на ринках продуктів, зокрема молочних. Це контроль тих санітарних заходів, які впроваджені на території області на час карантину».

Ще одне запитання від представників ЗМІ стосувалось забезпечення медичних закладів області необхідними засобами захисту, тестами на Covid-19, медикаментами та обладнанням для боротьби із коронавірусом.

«На початку оголошеного карантину в області нараховувалось 290 інфекційних ліжок. Наразі маємо 524 ліжка, 89 боксованих і понад 50 напівбоксованих палат. На державному рівні здійснюється централізована закупівля тестів (експрес та ПЛР) для виявлення Covid-19, засобів захисту, а також ШВЛ. Все це сконцентровано на складі в Китаї.  Кожні 48 годин літак відбуває до Китаю та повертається із зазначеним вантажем, після чого відбувається його розподіл по системі охорони здоров’я України. Тож проблема із забезпеченням поступово вирішується. Від себе хочу подякувати волонтерам та благодійникам, які не залишаються осторонь та роблять все, що в їх силах, аби посилити забезпечення медичної галузі засобами захисту», - зазначив Владислав Скальський.

Крім того очільник ОДА повідомив, що у Вінницькій області створено 23 повністю забезпечені бригади швидкої допомоги, які працюватимуть із викликами пов’язаними коронавірусною інфекцією. До того ж в області посилюються карантинні заходи, адже найдієвіший варіант запобігти розповсюдженню інфекції – це залишатись вдома.

Будьте свідомими, бережіть себе та своїх близьких!


« повернутися

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування