Чечельницький вісник
 

Чечельниччина: "АТБ" роздає продуктові набори

Дата: 10.04.2020 15:10
Кількість переглядів: 675

З третього квітня стартував спільний проєкт корпорації "АТБ" з Мінсоцполітики із забезпечення соціально незахищених людей продуктами харчування.
Станом на 10 квітня Чечельницький територіальний центр отримав 201 продуктовий набір від магазину АТБ м. Ладижин.

Працівники терцентр адресно доставляють пакети з продуктовими наборами одиноким громадянам, громадянам похилого віку та особам з інвалідністю, які обслуговуються відділенням соціальної допомоги вдома по селах Чечельницького району.

До складу продуктового набору входять продукти і товари першої необхідності: крупи, макарони, цукор, сіль, рослинна олія, лимони, печиво, чай, загалом 12 позицій.
Робота по отриманню та доставці продуктових наборів буде проводитися до 23 квітня 2020 року.

Довідково: Міністерство соціальної політики та корпорація «АТБ» запустили спільний благодійний проект адресної допомоги соціально незахищеним верствам населення у вигляді продуктових наборів і товарів повсякденного споживання. Для реалізації цього проекту компанія виділила 100 млн грн.

Згідно сформованим спискам представниками соціальних служб і департаментів обласних та Київської міської державних адміністрацій, продуктові набори у кількості 572 571 шт. будуть передані представниками соціальних установ одиноким людям похилого віку та іншим соціально незахищеним верствам населення, що мешкають у 191 містах та селищах 24 областей України. До складу продуктового набору входять продукти і товари першої необхідності: крупи, макарони, цукор, сіль, рослинне масло, лимони, печиво, чай та інше.« повернутися

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування