Чечельницький вісник
 

Лише за 22 грн на місяць - життя району у Вашому домі!

Дата: 26.04.2020 17:14
Кількість переглядів: 512

Передплату можна здійснити у листоноші, на пошті та безпосередньо в редакції газети, або зателефонувавши нам!

Дорогі земляки, жителі Чечельниччини, будьте патріотами рідного краю – підтримайте передплатою газету свого району – «Чечельницький вісник»!

Адже саме вона, на противагу центральним, обласним – є найближчою кожному з вас. Інформує про події, що відбуваються у нашому Чечельницькому районі, пише про наших чечельничан, таке ви більше ніде не прочитаєте, бо тільки районна газета висвітлює своє - районне, місцеве.

Хотіла написати наприкінці, та знаю, що більшість з вас може до кінця і не дочитати. 

  • Цей абзац для тих, хто каже: «Навіщо мені передплачувати? Я можу прочитати «Чечельницький вісник-онлан» (це у Фейсбуці) чи на сайті газети «Чечельницький вісник». Тут зауважу, обидва ці зручні для вас інтернет-видання – без доходу і без оплати  - виключно ініціатива медійників «Чечельницького вісника». Тож, не буде передплати на друкований «Чечельницький вісник», не буде газети ні у Фейсбуці, ні на офіційному сайті, бо це єдиний невіддільний організм.

Кожен ваш примірник подовжить життя «Чечельницькому віснику»! 

Дехто з вас знає, але більшість ще думають, що у нас є державна підтримка. Запевняю, немає. Те, що заробили на передплатній компанії, рекламі та публікаціях, те і маємо! Тобто – держава нам ні на друк, ні на зарплату не дає!

І ось нова перешкода, криза у період COVID-19 не оминули й українських журналістів та друковані ЗМІ.  Кожне 10-те локальне медіа взагалі зупинило свою діяльність на період карантину. Районні ж газети Вінницької області, попри труднощі, продовжують надходити до своїх передплатників: не виключення і  «Чечельницький вісник». 

У нашому штаті лише три одиниці, але ми прикладаємо максимум зусиль, щоб  газета БУЛА! Хочемо на наступний рік відзначити 90-ту річницю районки і з максимально цікавим контентом увійти у славне 100-річчя. 

Підтримати «Чечельницький вісник» можна передплатою, яка вже розгортається на друге півріччя 2020 року!

  • Але, якщо маєте бажання, то можете не чекати річної або пів річної передплатної компанії. Адже газету «Чечельницький вісник» можна передплатити у будь-який день і отримувати її вже з наступного місяця.

Кожному передплатнику «Чечельницького Вісника» – безкоштовне вітання за пів річну передплату та два – за річну! Надайте квитанцію та отримайте бонус!

Головний редактор газети «Чечельницький вісник» Лариса Шабельник

Під час карантину для безпеки клієнтів Укрпошта пропонує залишатися вдома та  оформити передплату через листоношу, яка обслуговує ваш будинок, а не йти у відділення. Для цього потрібно заповнити коротку онлайн-форму bit.ly/lystonosha або зателефонувати до Контакт-центру 0 800 300 545 та набрати цифру 9.
Передплатний індекс «Чечельницького вісника» – 89743.
Вартість передплати (з урахуванням поштових послуг):
на місяць – 22.00 грн,
на 3 місяці – 64.00 грн,
на пів року – 121.00 грн,
Творимо газету разом: пишіть-телефонуйте chechvisnuk@ukr.net,  Viber (телефон редактора) – 0983484421.


Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)

Додати коментар


« повернутися

Коментування статті/новини

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування