Чечельницький вісник
 

Спрощення процедури подання документів для реєстрації у службі зайнятості

Дата: 30.04.2020 15:32
Кількість переглядів: 314

Роз'яснення, як отримати статус безробітного і допомогу по безробіттю у період карантину, надає Олена Котенко, директор Чечельницької районної філії Вінницького обласного центру зайнятості: 

Якщо ви  вирішили в період карантину звернутись до Чечельницької районної філії Вінницького обласного центру зайнятості, потрібно заповнити лише дві заяви:

  • - про надання статусу безробітного;
  • - про призначення допомоги по безробіттю.

Бланки заяв можна знайти на сайті Державної служби зайнятості за посиланням https://is.gd/6wW4ph та https://is.gd/o8O5Cg.

Як правильно оформити документи можна ознайомитись на сайті служби  зайнятості www.dcz.gov.ua в рубриці «Електронне подання документів» https://is.gd/2efViC.

Як і раніше, заяви можна подати в два способи: на електронну пошту районної філії: chechelnik-rcz@meta.ua, в якому буде зручно обслуговуватися, або через скриньку для кореспонденції, яка розташована безпосередньо при вході до районної філії.

Якщо ви  вирішили надіслати заяви електронною поштою потрібно зробити наступне: завантажити заяви, роздрукувати, (або ж написати), заповнити їх за зразком та власноруч підписати. Далі необхідно відсканувати (чи сфотографувати) і надіслати на електронну адресу районної філії:  chechelnik-rcz@meta.ua.

Важливо! У темі листа потрібно зазначати своє прізвище, ім’я, по батькові. Надсилати заяви потрібно лише в робочі години робочого дня.

Електронні скриньки центрів зайнятості за посиланням: https://is.gd/5duk3J

Далі необхідно чекати повідомлення від районної філії щодо ухваленого рішення.

Якщо ви  вирішили подати заяви через скриньку для кореспонденції в районній філії потрібно зробити наступне: заповнити заяви безпосередньо біля скриньки в районній філії. Тут слід пам’ятати, що для заповнення заяв шукачу роботи знадобляться паспортні дані, номер ідентифікаційного коду, дані про освіту та попередню трудову діяльність, тому візьміть документи з собою.

Заповнені заяви необхідно опустити в скриньку для кореспонденції у робочі години робочого дня.

Далі також необхідно чекати повідомлення від районної філії щодо ухваленого рішення.

Нагадуємо, що впродовж 10 днів після завершення карантину до районної філії необхідно буде подати оригінали документів.

 Довідково: у зв’язку з максимально обмеженим прийомом громадян та дистанційною роботою районної філії на час карантину на сайті Вінницького обласного центру зайнятості тимчасово призупинено роботу сервісу «Електронна черга». Всім радимо за потребою користуватися електронними кабінетами - «Електронний кабінет шукача роботи» та «Електронний кабінетів роботодавця».


Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)

Додати коментар


« повернутися

Коментування статті/новини

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування