Чечельницький вісник
 

ХРАНИТЕЛІ ІСТОРІЇ

Дата: 18.05.2020 14:10
Кількість переглядів: 243

Сьогодні, 18 травня  - Міжнародний день музеїв

Заведено вважати, що через музеї суспільство висловлює своє ставлення до історико-культурної спадщини, і з цим важко не погодитись. Збираючи і зберігаючи пам’ятки матеріальної і духовної культури, вони ведуть велику науково-освітню та освітньо-виховну роботу.

У Чечельницькому районі діють два музеї

Народний краєзнавчий музей с. Ольгопіль, завідуюча - Бондар Валентина Петрівна.
Колекція музею нараховує понад 2000 предметів, серед яких є речові, образотворчі, декоративно-ужиткові, писемні, фото, природничі, відеоматеріали, які засвідчують життя від далекого минулого до сучасного періоду нашого краю.


Народний  музей історії с. Бондурівка, незмінним завідуючим є Василь Олексійович КОВАЛЕНКО.
Відвідувачі музею можуть ознайомитися з розвитком ремесла (бондарства, теслярства, гончарства та ін.), колгоспною історією села, фотографіями воєнних часів. Широко представлені на виставці килими, подушки, рядна, вишиті народними майстринями Бондурівки.


***
Яд Вашем  - ізраїльський національний меморіал Катастрофи (Голокосту) та Героїзму. Розташований на західному схилі гори Герцля в Єрусалимі, на висоті 804 м над рівнем моря, поряд з Єрусалимським лісом. Меморіал являє собою комплекс  площею в 18 гектарів і містить Музей історії Голокосту, меморіальні об'єкти. Яд ВаШем є другою за відвідуваністю - після Західної Стіни - туристичною визначною пам'яткою Ізраїлю. Вхід до музею безкоштовний. Меморіал щорічно відвідує більше мільйона осіб.
Чечельник також увіковічено на стелі Меморіалу.


Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)

Додати коментар


« повернутися

Коментування статті/новини

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування