Чечельницький вісник
 

З 2 червня на Вінниччині відновили міжобласні автобусні перевезення

Дата: 03.06.2020 06:25
Кількість переглядів: 244

 З 2 червня за відповідності критеріїв оцінки поточної епідемічної ситуації, відновили пасажирські перевезення автобусами в міжобласному сполученні.

Цьому передувало 1 червня під головуванням очільника облдержадміністрації Владислава Скальського  позачергове засідання обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.
За результатами обговорень, комісія вирішила відновити в області, за умови дотримання відповідних санітарних та протиепідемічних заходів і рекомендацій Головного державного санітарного лікаря України, міжобласні пасажирські перевезення автомобільним транспортом між регіонами в межах кількості місць для сидіння, передбаченої технічною характеристикою транспортного засобу або визначеної в реєстраційних документах на цей транспортний засіб.
У разі здійснення перевезення до/з регіону, в якому не застосовується послаблення протиепідемічних заходів, дозволяється перевезення в межах 50 відсотків кількості місць для сидіння, передбаченої технічною характеристикою транспортного засобу або визначеної в реєстраційних документах на цей транспортний засіб, за умови розсадки пасажирів з вільним місцем поруч, спереду, позаду.
Рішення вступає в силу з 2 червня за відповідності критеріїв оцінки поточної епідемічної ситуації, йдется на сайті Вінницької ОДА.

31 травня комісією було вирішено, за умови дотримання відповідних санітарних та протиепідемічних заходів і рекомендацій Головного державного санітарного лікаря України, затверджених відповідною постановою (у разі відповідності критеріїв поточної епідемічної ситуації), відновити з 1 червня 2020 року перевезення пасажирів залізничним транспортом у пасажирських потягах категорії «Інтерсіті»ю


« повернутися

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування