Чечельницький вісник
 

Чечельничанам: У поминальні дні дотримуйтеся умов карантину

Дата: 04.06.2020 14:53
Кількість переглядів: 431

Третього червня районною комісією з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій затверджено ряд заходів, під час проведення «Дня Святої Трійці» та поминальних днів 06-07-08 червня 2020 року, у зв'язку із необхідністю дотримання відповідних санітарних та протиепідемічних заходів, спрямованих на запобігання поширенню на території району гострої респіраторної хвороби COVID-19.

Районна комісія вирішила:

  • Рекомендувати сільським, селищному головам спільно з керівниками релігійних громад під час святкування «Дня святої Трійці» та поминальних днів 6-7-8 червня взяти під особистий контроль забезпечення неухильного дотримання відповідних санітарних та протиепідемічних заходів, спрямованих на запобігання поширенню та території району гострої респіраторної хвороби COVID-19. 
  • Подовжити у часі проведення релігійних обрядів з метою недопущення скупчення людей. 
  • Забезпечити посилене інформування населення про дотримання відповідних санітарних норм та протиепідемічних заходів під час відвідування кладовищ, шляхом розміщення повідомлень на відповідних офіційних веб­ сайтах, дошках оголошень та у громадських місцях.
  • Проводити богослужіння з дотриманням всіх санітарно-епідеміологічних вимог за умов наповнюваності храмів не більше однієї особи на 10 кв. метрів приміщення.
  • Забезпечити перебування на території кладовищ громадян з дотриманням заходів особистої безпеки, соціального дистанціювання ( 1,5 метри).
  • Не допускати скупчення людей та забезпечити у всіх відвідувачів кладовищ наявність засобів індивідуального захисту. Біля входів до кладовищ забезпечити наявність дезінфікуючих засобів.  
  •  Визначити осіб відповідальних за виконання санітарних норм та протиепідемічних заходів під час відвідування кладовищ, яким доручити проведення роз’яснювальної роботи серед відвідувачів кладовищ, а також реагування на випадки порушень. 
  •  Заборонити вживання на території кладовищ їжі та напоїв. 

Шануймося, бо ми того варті!


« повернутися

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування