Чечельницький вісник
 

Чечельницький Ц ПМСД:"Підприємство в достатній кількості забезпечене лікарськими засобами"

Дата: 20.06.2020 07:06
Кількість переглядів: 736

З якими результатами зустрічає своє професійне свято у 2020 році сімейна медицина, розповідає головний лікар КНП "Чечельницький ЦПМСД" Віктор Аврамович Коваль:

- У 2018 році КЗ "Чечельницький РЦ ПМСД" було перетворено в комунальне некомерційне підприємство "Чечельницький центр первинної медико-санітарної допомоги". Сформована структура підприємства та штатний розпис.
Тож у Чечельницькому районі діє 5 амбулаторій - Чечельницька АЗПСМ (ФП с. Попова Гребля, ФП с.  Білий Камінь, ФП с. Рогізка, ФП с. Тартак), Ольгопільська АЗПСМ (ФП с. Стратіївка), Вербська АЗПСМ (ФП с. Куренівка, ФП с. Луги, ФП с. Бритавка), Демівська АЗПСМ (ФП с. Берізки, ФП с. Любомирка), Каташинська АЗПСМ (ФП с. Жабокричка, ФП с. Дохно, ФП с. Бондурівка). 
Протягом двох років укладено 13697 тисяч декларацій.
В амбулаторіях 5 сімейних лікарів, 1 лікар-терапевт, 2 лікарі педіатри, 34 сімейних медсестри, 1 помічник епідеміолога обслуговують  20061 жителя району.
Сучасні тендеції вимагають нових підходів, тож було створено сайт підприємства  chechcentr.com.ua, де щомісячно висвітлюються: фінансові звіти, підписання декларацій, хід урядової програми "Доступні ліки", графік чергування лікарів у вихідні та святкові дні, графік виїзду лікарів на села та багато іншої корисної інформації. 
З 1.04.2019 року Урядова програма "Доступні ліки" перейшли в адміністрування Національної служби здоров'я України, а рецепти на ліки видаються за електронними рецептами. У нас в районі до цієї програми залучена одна аптека, а саме ФОП Котлінський В. В., яка знаходиться у селищі Чечельник. За програмою "Доступні ліки" за 6 місяців виписано 5326 рецептів. 
У рамках програми "Місцеві стимули" в Чечельницькій АЗПСМ проходить інтернатуру лікар-інтерн за спеціальністю - лікар ЗПСМ. Після проходження інтернатури, планується працевлаштування у цій же амбулаторії.
На даний час за рахунок коштів АФ с. Ольгопіль проводиться капітальний ремонт будівлі Ольгопільської АЗПСМ.
Закінчено будівництво нової амбулаторії в селі Вербка. Коштом інвестора АФ "Вербка" проплачено виготовлення проєктно-кошторисної документації в сумі 240 тис грн та подальше спів фінансування з розрахунку 10 % вартості будівництва амбулаторії.
З метою оптимізації заходів щодо недопущення занесення і поширення на території району випадків коронавірусу, створено мобільну бригаду з проведення заборів біологічних матеріалів від пацієнтів з підозрою на COVID-19, для проведення скринінгу шляхом швидких тестів. 
Наразі підприємство в достатній кількості забезпечене лікарськими засобами.
Очікуєм чотири автомобілі Renault для амбулаторій сіл Ольгопіль, Демівка, Чечельник, Каташин,  для цього 240 тисяч проспівфінансувано з районноого бюджету. 
Отримано два комплекти телемедицини для Ольгопільської АЗПСМ та Вербської АЗПСМ.

Шановні колеги!
З нагоди Дня медичного працівника прийміть щирі вітання та безмежну вдячність за ваші чуйні серця, врятовані життя, повернуте здоров'я! Роль медичного працівника в нашому суспільстві завжди буде важливою й необхідною. І кожен із вас розуміє: здоров'я людей залежить від професійності, порядності й душевної доброти медика. Усього вам найкращого!

 


Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)

Додати коментар


« повернутися

Коментування статті/новини

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування