Чечельницький вісник
 

Цукрозаводський пляж оновлюється

Дата: 01.07.2020 16:14
Кількість переглядів: 620

Коли є бажання, будуть і можливості, саме так можна сказати про роботу, яка вирує цими днями на улюбленому місці літнього відпочинку чечельничан – цукрозаводському пляжу.

Як повідомляє на своїй сторінці у Фейсбуці Чечельницький селищний голова Світлана Палісіка, днями були розчищено територію та висипано перші машини піску, які потім будуть розгорнути по набережній.

З посту селищного голови стало відомо, що значну допомогу у розчищенні території пляжу надав депутат селищної ради Козбан Іван Володимирович і селищний голова висловила йому вдячність.


 


Коментарі:

Палісіка С.
2020-07-02 21:25:58

Цілком з вами згодна. Це моя мрія,незнаю чи здійснена, бо розчистити ставок драглайнером мені нарахували 20000000 млн грн ,90 грн куб,а там багато території . Там і Івана Купала можна би було робити і Водохреща,як ви кажете,може з‘являться якісь міжнародні проекти по екології , будем брати участь, бо це один вихід, для Чечельника це великі кошти,ми і так за рахунок лише обласних проектів почали окультурувати прибережну зону

Олександр Косаківський
2020-07-02 07:06:15

Світлана Андріївна, а чому досі (вже майже рік якщо не помиляюсь) не знайшли змогу розчистити водоймище біля містка на ''торговиці''? Невже для цього потрібно такі великі кошти? Адже там за сприятливих умов влітку завжди відпочиває багато дітей (хто в центрі міста їм ближче та й для малечі безпечніше). А на Водохреща це одне з найпопулярніших місць для купання.

Анонім
2020-07-01 21:28:43

Поддерживаю anonimus, ты правду говоришь, нужно сваливать с этого дермого городка, а на последок наказать всех

Anonimus
2020-07-01 21:23:25

Родной городок все боль ше и больше превращается в мусорку, нихрена сдесь не делается и наверное никогда никто не сделает что-то для людейrnP. S НАХРЕН ЭТОТ ГОРОД, Я СВАЛИВАЮ

Відповідь адміністратора:

Шановний (а) анонім, з огляду на деякі ваші коментарі, що мають особистісний характер, видаляємо його. Якщо ви маєте особисту неприязнь до селищного голови, чи ще до когось, звертайтесь до них особисто. На кожному з офіційних сайтів є їх контактні дані. Також ви можете відкрито звернутись до редакції газети і ми ваші зверення передамо людям, які на вашу думку, щось недопрацьовують.

2020-07-02 06:42:31
Палісіка С.
2020-07-01 21:15:34

Шановні друзі! Мені здається ,що видно що я не чекала 5 років до виборів,щоб всипати саме пляж, робота робилася в селищі спочатку,тому що саме центр є нашою візитівкою,а до пляжу руки не доходили,тому що за 5 років неможливо охопити все та ще й з бюджетом нашого району, в якому немає ніякого виробництва. Сьогодні мені не соромно дивитися виборцям у вічі,свої обіцянки старалась виконувати. А на рахунок скверика,потрібні великі кошти, щоб привести його впорядок,лавочки там були,фонарі також і смітники,але ж низька культура наших людей привела до того ,що лавки і фонарі повиривали прямо з землі,тому допоки ми не навчимося цінувати те що маємо,толку не буде. Олександр Овчар той сквер окультурив і що залишилось? Кого сьогодні звинувачуєм? Якщо мешканці селища будуть щоразу знищувати труди попередників,то будем завжди жити в такому багні і не викарабкаємось.То ж починаймо з себе... На рахунок фонтану,він працюючий,але з метою уникнення масового скупчення мешканців під час коронавірусу його не включали. Хочу звернутись до людей,які пишуть анонімну критику:не треба анонімно,я адекватно відношусь до критики не ховайтесь,а то в мене уже склалась думка по першому коментарю, що так висловлюється лиш та людина,яка ввесь час обкрадала державу,а тепер судить всіх по собі,якщо ви маєте докази,майте мужність прийти мені сказати у вічі,або публічно пропишіть в газеті,повторюю,якщо маєте докази,щоб потім не було проблем та не відповідали за брехню. І на останок: не в моїх правилах здаватись,погано ви мене вивчили.

Анонім
2020-07-01 18:42:32

Чесно кажучи смішно і водночас соромно за рідну землю. Кошти гребуть кожен собі, дороги як не було так і немає! Універмаг розтрощили і залишили. Кругом безлад. Пані Світлана дуже гарно взялась, але ще швидше здалася і стала як і усі її попередники!

Анонім
2020-07-01 18:14:45

Хіба немає коштів чи спонсорів щоб зробити порядок у скверику та коло церкви? Фонтан не працює хотя риставрація була.

Анонім
2020-07-01 18:12:50

А дорога яка туда погана. Чому парки для дітей не відновлюють? Лавочки де? В центрі Чечельника такий бардак робиться в Сквері?

Анонім
2020-07-01 17:01:15

Дійсно добре, але чому минулого літа чи ще раніше не було таких кроків?rnЧас це зробити - саме перед місцевими виборами! ????