Чечельницький вісник
 

Розроблено законопроєкт про відповідальність за неносіння масок українцями

Дата: 01.07.2020 16:36
Кількість переглядів: 433

Для юридичних осіб штрафи складають від 200 до 300 неоподаткованих мінімумів доходів громадян.

Кабінет міністрів за дорученням прем'єр-міністра Дениса Шмигаля розробив законопроєкт про штрафи за відсутність масок у громадському місці. Про це повідомив міністр юстиції Денис Малюська.

"Встановлюємо спеціальну відповідальність за неносіння масок громадянами України – відповідальність буде передбачена у Кодексі про адміністративні правопорушення, і окремо – відповідальність юридичних осіб: власників будинків, споруд і громадського транспорту під час перебування громадян, які зобов’язані пропускати громадян у вказані приміщення лише за наявності масок.

Встановлюємо відповідальність за це відповідно в кодексі про адміністративне правопорушення та в законі про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення.  

Штрафи великі. Для фізичних осіб штрафи порівняно невеликі – по суті йде навіть трішки зменшення штрафів, ніж зараз передбачено загальними правилами карантину. Для юридичних осіб суми великі – від 200 до 300 неоподаткованих мінімумів доходів громадян", - уточнив Денис Малюська.

Члени уряду одностайно підтримали пропозицію, яку озвучив міністр юстиції Денис Малюська на засіданні 1 липня.


« повернутися

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування