Чечельницький вісник
 

Конкурс проєктів громадських організацій

Дата: 06.08.2020 09:33
Кількість переглядів: 36

Обласна влада продовжує надавати фінансову підтримку для розвитку ІГС Вінниччини

Організація та проведення конкурсу проєктів громадських організацій вже стали традиційними для Вінниччини. 
Нагадаємо, що конкурс проводиться на виконання Регіональної програми сприяння розвитку інформаційного простору та громадянського суспільства у Вінницькій області на 2019-2021 роки, затвердженої рішенням 36 сесії обласної Ради 7 скликання від 4 грудня 2018 року № 720. Відповідно до вищезазначеної програми обласної Ради, бюджет конкурсу у 2020 році становить 1 млн. грн., інформує Вінницька ОДА
Варто зазначити, що у 2019 році переможцями конкурсу стали 25 проєктів інститутів громадянського суспільства Вінниччини, які отримали співфінансування коштом обласного бюджету на суму 1 млн. грн.
Тематика проєктів різноманітна, зокрема, це проєкти соціально-економічного, культурного та інклюзивного спрямування. Краєзнавча робота та створення культурного продукту, сприяння розвитку електронного урядування, створення інклюзивного середовища у Вінницькій області, профілактика цукрового діабету в дітей та дорослих, професіоналізація освіти вінничан, збереження історичної пам'яті про місцеві персоналії та події, допомога учасникам АТО/ООС – це ті тематики проєктів, що традиційно знаходять підтримку у членів конкурсної комісії.
Окрім того, у рамках конкурсу надано співфінансування ряду міських та обласних фестивалів та конкурсів, зокрема МіжНародному ВІННИЦіЯнському фестивалю комедійного та пародійного кіно, книжковому фестивалю «VinBookFest», Міжнародному фестивалю «Гей, Соколи!», а також Міжнародному конкурсу духової музики «Vin Venti».
Інститути громадянського суспільства Вінниччини цьогоріч презентували конкурсній комісії низку інноваційних програм, зокрема, проєкти спрямовані на сприяння розвитку молодіжного підприємництва, розробку спеціалізованої платформи для покращення діяльності громадських об’єднань, протидію насильству у закладах освіти, розвиток засобів масової інформації Вінницької області та поліпшення інформаційної політики загалом через вивчення та запровадження західноєвропейського досвіду, популяризацію читання та творів місцевих авторів, розвиток духової музики, створення пересувної фотовиставки та науково-популярних документальних фільмів, розвиток інструментів електронної демократії на Вінниччині та багато інших, не менш актуальних.
Переможцями стали 23 проєкти, які протягом року співфінансуватимуться за рахунок коштів обласного бюджету.
Організаційна підтримка та інформаційний супровід реалізації проєктів-переможців конкурсу надається Департаментом інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю обласної державної адміністрації.


« повернутися

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування