Чечельницький вісник
 

Бізнес-план з Чечельника серед кращих

Дата: 19.08.2020 14:24
Кількість переглядів: 1140

Бізнес-план «Центр розвитку дитини»  Торунди Оксани Петрівна з  смт Чечельник отримав стартап у сумі 35300 грн. На проєкт Оксани Петрівни конкурсною комісією було вирішено виділити всю суму, що була прописана бюджетом.

В рамках Плану дій реалізації Стратегії розвитку малого та середнього підприємництва Вінницької області на період до 2020 року на Вінниччині відбувся Конкурс бізнес-планів для підприємців-початківців.

Протягом 10 та 12 серпня відбулось 2 засідання  конкурсної комісії з визначення переможців конкурсу бізнес-планів підприємців-початківців (стартапи). 

Вінницька ОДА повідомляє, що цьогоріч на конкурс надійшло 128 онлайн-заявок, до уваги членів комісії запропоновано 56 бізнес-планів, із яких заслухано – 52 презентації, оскільки 4 бізнес-ідеї не були представлені учасниками під час проведення конкурсу.

За результатами оцінювання бізнес-планів та їх рейтингової оцінки переможцями  визнано 30  бізнес-планів стартапів, на які з обласного бюджету буде виділено кошти в сумі 1,4 млн грн. Серед яких бізнес-план з Чечельника! Загальна вартість проєктів складає понад 6, 8 млн грн.

Завдяки фінансовій підтримці з обласного бюджету власну справу започаткують 17 громадян та розширять існуючий бізнес 13 підприємців, що також дозволить створити в області 48 нових робочих місць.


Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)

Додати коментар


« повернутися

Коментування статті/новини

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування